На виконання доручення МВС України від 01.02.2020 № 3297/09 «Про організацію заходів щодо протидії захворюваності на коронавірус» в Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС постійно проводиться роз’яснювальна робота серед особового складу. 05 березня 2020 року відбувся черговий захід для курсантів та студентів коледжу – профілактична
лекція з питань профілактики захворюваності на грип та ГРВІ, на якій присутнім було повідомлено про характерні клінічні ознаки гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу, основні правила запобігання захворюваності на ГРВІ та інфекції, а також надано конкретні поради: використовувати засоби індивідуального захисту від повітряно-крапельних інфекцій; мінімізувати перебування в місцях значного скупчення людей; уживати продукти з підвищеним вмістом вітаміну С; у разі виникнення ознак захворювання негайно звертатися до закладів охорони здоров’я для отримання своєчасної та кваліфікованої допомоги.