20 лютого 2020р. у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ проведений I етап Всеукраїнської студентської олімпіади  серед курсантів з дисципліни  «Англійська мова» (за професійним спрямуванням). В олімпіаді взяли участь найкращі курсанти коледжу чотирьох навчальних груп. Урочисте відкриття олімпіади розпочалося з промови голови циклової комісії української та іноземної мов Савченко Оксани Анатоліївни, яка  розповіла про важливість вивчення іноземної мови та її місце в сучасній освіті. До вітального слова долучилася керівник наукового відділу, кандидат економічних наук Петченко Марина Валентинівна, яка зазначила, що іноземна мова є невід’ємним елементом життя сучасної молоді і досконале володіння якою дозволить розширити кругозір, долучитися до культури інших народів та прославляти традиції свого народу. Викладач англійської мови Гужина Світлана Андріївна наголосила на значенні іноземної мови в сучасному світі, адже знання мови дає змогу міжнародному спілкуванню, досягненню поставлених цілей за допомогою нових можливостей. Вона також побажала  всім учасникам олімпіади успіхів і ознайомила курсантів з правилами написання та оформлення робіт.  Переможцями олімпіади стали:

І місце –  Самойленко Владислав Віталійович

ІІ місце –  Курінний Євгеній Олександрович

ІІІ місце –  Задорожний Кирило Сергійович.

Вітаємо переможців та учасників олімпіади з англійської мови та бажаємо успіхів у ІІ етапі олімпіади!