20 лютого 2020 р. у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ проведений I етап Всеукраїнської студентської олімпіади  серед курсантів спеціальності 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» з дисципліни «Двигуни та енергетичні установки літальних апаратів». В олімпіаді взяли участь 18 курсантів коледжу. Урочисте відкриття олімпіади розпочалося з промови викладачів циклової комісії авіаційного транспорту Царенка Андрія Олександровича та Пономаренка Анатолія Володимирович. До вітального слова долучилася керівник наукового відділу Петченко Марина Валентинівна, яка зазначила, що курсантська молодь є представниками престижних спеціальностей та майбутнім держави. Переможцями олімпіади стали:

- І місце – Самохліб Олександр Олександрович, група ТМдмс-18-1б ;

- ІІ місце – Лисенко Вадим Віталійович, група ТМдмс-19-1б;

- ІІІ місце – Палаженко Владислав Володимирович, група ТМдмс-18-1б.

Вітаємо переможців та учасників олімпіади та бажаємо успіхів у ІІ етапі олімпіади!