8 лютого 2020 року  науковим відділом Кременчуцького льотного коледжу проведений онлайн семінар щодо реєстрації на навчальні курси Мережевої академії CISCO  іноземних студентів  Харківського національного університету внутрішніх справ.

CISCO – американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку ІР-комунікацій та корпоративного ринку.

Студенти відділення з організації підготовки іноземних громадян факультету №6 виявили бажання пройти курси  за програмами: Introduction to Cybersecurity (Вступ до кіберзахисту); Cybersecurity Essentials (Основи боротьби з кіберзлочинністю).

Студенти та організатори задоволені результатами спільної праці, та виявили бажання подальшої практики подібних результативних заходів.