03 лютого 2020 року керівник наукового відділу, к.е.н. Петченко Марина Валентинівна провела семінар для педагогічного колективу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ щодо особливостей,  можливостей  науково-пошукової системи   Google Академії (Scholar)  та присвоєння  буквено-цифрового коду ID ORCID.

Марина Валентинівна Петченко презентувала покрокову інструкцію з виконання процесу реєстрації в зазначених системах, та аргументувала важливість  наявності даних цифрових елементів в науковій діяльності кожного педагогічного працівника.

Долучивши всі наукові надбання КЛК ХНУВС до глобальної науково-пошукової мережі праць, коледж впевнено підтвердить свою наукову конкурентоспроможність серед інших закладів вищої освіти.